top of page
1%20(7)_edited.jpg

STARPOOL SPA

Zažijte jedinečný wellness prožitek přímo u vás doma díky profesionálním designovým produktům firmy STARPOOL.

Zdokonalte své obchodní možnosti s profesionálními wellness a SPA produkty ve vašem hotelu či lázních.

PARNÍ KABINY

 

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

SAUNY

Firma Starpool vytváří  svým designem jedinečné, bezkonkurenční sauny. 

 

Každá sauna poskytuje centrum pohody, kde je instalována estetická kvalita s nezaměnitelnými liniemi a pečlivě navrženými barvami. Nejen vnitřní, ale i venkovní sauny jsou oblíbeným produktem našich klientů.

 

To vše dokreslují přirozené textury dřeva, které odráží vášeň Starpoolu pro wellness a propojují funkčnost a pohodlí ve skutečně exkluzivních prostorách pro relaxaci.

starpool-sauna-designova
Sauny
starpool-parni-kabina

PARNÍ KABINY

Spojením letité historie arabského hammam, tradice římských lázní a zejména výhod tureckých lázní vytvořila firma Starpool nové prostředí věnované péči o tělo.

 

Parní lázeň Starpool je výsledkem neustálých technologických inovací: nových, interaktivních nápadů, které nabízejí vynikající kvalitu vzduchu a páry díky patentované technologii.

Ikonické Sweet Spa vytváří přidanou hodnotu například v hotelových pokojích, ale i v domácím Spa, kde doplňuje komplexní wellness zážitek, či je využit jako multifunkční sprchový kout v koupelně.

Parní

STŘEDOZEMNÍ LÁZNĚ

Středozemní lázeň v naší době obnovuje koncept přenosu tepla, který byl typický pro starověké římské lázně.

 

Starpool vytvořil jedinečné, příjemné a smyslné prostředí, které uvítá hosta obklopujícím teplem.

 

Způsobuje pomalé, hluboké pocení, s jemnou vlhkostí změkčující kožní tkáň.

Je to místo pro socializaci a delší pobyty s příjemnou relaxací v teplotách, které jsou nižší než v sauně nebo parní lázni.

starpool-stredozemni-lazne
Středo