1%20(7)_edited.jpg

STARPOOL SPA

Zažijte jedinečný wellness prožitek přímo u vás doma díky profesionálním designovým produktům firmy STARPOOL.

Zdokonalte své obchodní možnosti s profesionálními wellness a SPA produkty ve vašem hotelu či lázních.

PARNÍ KABINY

 

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště.

SAUNY

Firma Starpool vytváří  svým designem jedinečné, bezkonkurenční sauny. 

 

Každá sauna poskytuje centrum pohody, kde je instalována estetická kvalita s nezaměnitelnými liniemi a pečlivě navrženými barvami. Nejen vnitřní, ale i venkovní sauny jsou oblíbeným produktem našich klientů.

 

To vše dokreslují přirozené textury dřeva, které odráží vášeň Starpoolu pro wellness a propojují funkčnost a pohodlí ve skutečně exkluzivních prostorách pro relaxaci.

starpool-sauna-designova
 
starpool-parni-kabina

PARNÍ KABINY

Spojením letité historie arabského hammam, tradice římských lázní a zejména výhod tureckých lázní vytvořila firma Starpool nové prostředí věnované péči o tělo.

 

Parní lázeň Starpool je výsledkem neustálých technologických inovací: nových, interaktivních nápadů, které nabízejí vynikající kvalitu vzduchu a páry díky patentované technologii.

Ikonické Sweet Spa vytváří přidanou hodnotu například v hotelových pokojích, ale i v domácím Spa, kde doplňuje komplexní wellness zážitek, či je využit jako multifunkční sprchový kout v koupelně.

 

STŘEDOZEMNÍ LÁZNĚ

Středozemní lázeň v naší době obnovuje koncept přenosu tepla, který byl typický pro starověké římské lázně.

 

Starpool vytvořil jedinečné, příjemné a smyslné prostředí, které uvítá hosta obklopujícím teplem.

 

Způsobuje pomalé, hluboké pocení, s jemnou vlhkostí změkčující kožní tkáň.

Je to místo pro socializaci a delší pobyty s příjemnou relaxací v teplotách, které jsou nižší než v sauně nebo parní lázni.

starpool-stredozemni-lazne
 
starpool-ochlazovaci-systemy

OCHLAZOVACÍ SYSTÉMY

Firma Starpool vytváří takzvané DNA celého wellness a SPA procesu, které se skládá ze správně navržených cest a ošetření.

 

Ty využívají tři hlavní prvky: teplo, vodu a odpočinek.

 

Voda je klíčovým prvkem reakčních lázní, jejichž cílem je vrátit tělo na normální tělesné hodnoty, které měl dotyčný před vystavením svého těla teplu.

Luxusní Starpool design a špičková technologie dodává pak celému ochlazovacímu procesu ten správný prožitek.

 

KNEIPP

Kneippův chodník Starpool doplňuje celou wellness cestu o lékařskou proceduru na bázi teploty vody, diferencovaných barev a senzorických podnětů, v originálním Starpool designu.

kneippuv-chodnik-starpool
 
starpool-spa-doplnky

SPA DOPLŇKY

K dokonalému lázeňskému prožitku nesmí chybět ani kompletní sortiment SPA příslušenství. 

 

Vonné esence, kbelíky s naběrací lžící, předměty pro rituály v sauně, textil, čistící prostředky, speciální řady výrobků pro osobní péči a pokojové difuzéry.

 

Starpool nabízí vše, co je nezbytné pro poskytnutí  úplné relaxace a pro nezapomenutelný wellness zážitek.

 

Podívejte se dále na náš web

Produkty firmy STARPOOL pomáhají navodit pocit pohodlí a luxusu díky novým standardům designu a funkčnosti pro soukromý i obchodní sektor.