top of page

O FIRMĚ

Společnost VAXO s.r.o., se zabývá návrhem a realizací interiérů. Zaměřuje se nejen na rodinné prostory, ale i na pracovní zázemí kanceláří, interiéry hotelů, restaurací a sportovišť.

V posledních několika letech se také firma věnuje distribuci inovativního wellness a SPA zařízení italské společnosti STARPOOL.

 

Díky tomu se specializace firmy stala komplexní i ve wellness a Spa sektoru, který je čím dál více nedílnou součástí životního stylu.

Jednatelka firmy Vaxo, ing. Ladislava Havrdová, se již v roce 1995 začala ve své stavařské profesi zajímat o realizace interiérových prostorů se zaměřením především na kvalitní a bytelný italský nábytek pro vybavení bydlení. 

1995

1995

2007

2007

Firma postupně rozšířila zaměření a začala se věnovat i návrhům a realizaci vybavení kanceláří, hotelů, lázní, sportovních prostorů, a restaurací po celé České republice.

V tomto roce firma získala oficiální zastoupení pro distribuci produktů wellness a Spa italské firmy STARPOOL. Díky tomu si svůj sortiment společnost Vaxo rozšířila o luxusní wellness a SPA produkty, které jsou nedílnou součástí moderních soukromých i komerčních interiérových projektů. 

2014

2014

2021

2021

Vaxo je prosperující firma, která si zakládá na kvalitě a osobním přístupu.

Jak říká majitelka firmy ing. Ladislava Havrdová: "Vždy je se co učit a v čem se zdokonalovat, ale dlouholetá praxe, zodpovědnost a snaha naslouchat svým klientům je ta správná cesta k perfektním výsledkům".

Náš tým

Společnost Vaxo je rodinná firma, kterou dlouhodobě definují tři tváře, jednatelka a majitelka firmy Ing. Ladislava Havrdová, MgA. Zuzana Lorilla Havrdová, architekt a odborný konzultant v oblasti Wellness a SPA a Pavla Hurtíková, asistentka a pravá ruka našich klientů.

Ing. LADISLAVA HAVRDOVÁ

jednatel / designér

Ing. Ladislava Havdová je jednatelkou společnosti VAXO, s.r.o. a dále pracuje jako hlavní designérka společnosti. Její pětadvacetiletá praxe a široký rozsah realizovaných zakázek je garantem profesionálního přístupu ke klinetům.

"Každý klient je pro mne možností vytvořit něco nového a působivého."

MgA. ZUZANA LORILLA HAVRDOVÁ

designér

MgA. Zuzana Havrdová je na pozici designéra společnosti VAXO, s.r.o. od roku 2007. V jejím portfoliu se nacházejí realizace hotelů, restaurací, kanceláří, rodinných domů a bytů. S rozšířením firmy na wellness a Spa sortiment se stala předním konzultantem projektů.

 

"Tato práce je zároveň mým velkým hobby a tak je pro mě motivací a výzvou."

PAVLA HURTÍKOVÁ

asistentka

S Pavlou Hurtíkovou spolupracujeme již od roku 1997. Zastává veškerou péči o zákazníka a má na starosti všechny informace ohledně naší firmy, zakázek a našich produktů.
 
"Ke každému zákazníkovi přistupuji s maximální péčí a jeho spokojenost je pro mne na prvním místě."

O společnosti STARPOOL

 

Již více než 45 let je italská firma STARPOOL celosvětově uznávaným lídrem v realizaci privátních i komerčních wellness, SPA a lázeňských zařízení.

 

Svou dokonalostí „Made in Italy“ si Starpool klade za cíl vytvořit skutečnou kompletní wellness kulturu, založenou na technologii, inovacích a jedinečném designu.

102

zaměstnanců ve společnosti

+4000

realizací celosvětově za posledních 10 let

78

zemí, do kterých jsme dodávali

26

zemí, ve kterých má společnost zastoupení

Společnost Starpool má sídlo ve Val di Fiemme, kolébce pro sportovní kulturu a s ní spojenou regeneraci těla. Právě z tohoto širokého údolí, v Trentino Alto-Adige, na úpatí Dolomit, čerpá Starpool každodenní inspiraci pro svou vlastní práci.

Více než polovina Val di Fiemme je pokryta lesy z červené jedle, což je životně důležitý zdroj pro ekonomiku a práci místních řemeslníků. Vášeň, inovace, spřízněnost, kompetence a ekologická udržitelnost jsou pojmy, které řídí výrobu společností, které mají stejně jako Starpool v této oblasti své kořeny.

Podívejte se na naše produkty a služby

Produkty firmy STARPOOL pomáhají navodit pocit pohodlí a luxusu díky novým standardům designu a funkčnosti pro soukromý i obchodní sektor.

bottom of page