top of page
Zerobody_hockey%20(9)_edited.jpg

STARPOOL HEALTH

Ne každému vyhovuje vodní terapie či terapie vysokými teplotami, ať už ze zdravotních, či jiných důvodů. Nejen pro tyto situace Starpool nabízí velmi inovativní a zároveň elegantní řešení.

 

Dopřejte sobě, svým klientům či zaměstnancům neobyčejný zážitek a stoprocentní relaxaci.

ZEROBODY

Zerobody uvolňuje Váš centrální nervový systém od vnějších podnětů. Speciálně vytvořená audiostopa v přehrávacím zařízení se stará o vaši mysl, zatímco vaše tělo se uvolní a regeneruje.

 

Prožijte jedinečný smyslový zážitek a uvolnění. Zbavte se jet leg symptomů, stresu a úzkostí.

 

Jak? Díky inovativnímu "suchému" vývoji tradiční float terapie, považované po celém světě za jedno z nejúčinnějších antistresových řešení.

Zažijte stav bez tíže a dokonale se uvolněte!

zerobody
Zero

JAK FUNGUJE ZEROBODY?

infrasauna

INFRASAUNA

Sauna s infračervenými zářiči je obzvláště účinná a bezpečná. A to díky lokalizovanému tepelnému zpracování.

 

Keramické lampy naplněné lávovým pískem a nízkoteplotní infračervená technologie uvolňují teplo prostřednictvím ergonomického sezení tak, aby ohřály tělo zevnitř.

 

Opěradla jsou vybavena technologií SensoCare®, ta používá speciální tepelné senzory k neustálému sledování teploty pokožky a uvolňování tepla při regulaci intenzity prohřívání podle daných údajů.

Infrasauna je možná i v kombinovaném provedení s finskou saunou.

Infra

RELAX

Odpočinek je pro tělo chvíle, kdy se dostává do stavu relaxace a pozitivního pocitu. To je důležitý okamžik, který umožňuje tělu se zotavit a připravit se na další vstup například do horkého prostředí.
 

Díky Starpool příslušenství, je stav relaxace usnadněn vhodným vybavením navrženým tak, aby umožňovaly správné obnovení stavu rovnováhy a optimalizovaly fyziologický stav vašeho těla.

Klasická a prohřívací lehátka, solné stěny a další výrobky jsou navrženy pro dokonalý odpočinek.

solna-stena-s-podsvicenim
Příslu

Podívejte se dále na náš web

Produkty firmy STARPOOL pomáhají navodit pocit pohodlí a luxusu díky novým standardům designu a funkčnosti pro soukromý i obchodní sektor.

bottom of page