top of page

INTERIÉROVÝ DESIGN

Plníme vaše sny, bez ohledu na náročnost provedení.

Naše více jak 20 leté zkušenosti s návrhem a realizací interiérů se promítají do kvality a jedinečnosti každého našeho projektu.

interierovy-design-pro-spa-a-wellness

SPA A WELLNESS

Kdo nikdy nesnil o tom, že bude mít doma své vlastní lázně? S námi se nemusíte bát, že by tento sen nešel zrealizovat.

 

Nabízíme vypracování studie a následného projektu vašeho profesionálního nebo domácího wellness včetně jeho vybavení.

 

Díky našim zkušenostem v oblasti designu interiéru a spolupráci s italskou firmou STARPOOL můžeme vaše požadavky na wellness a SPA dovést vždy k dokonalému výsledku.

RODINNÉ DOMY

Návrh a realizace A do Z. Zaměření na interiéry rodinných domů a bytů patří k našim nejčastějším projektům.

Potřebujete pomoci s návrhem kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, domácího wellness a SPA, dětského pokoje či celého bydlení? Rádi vám na cestě k vysněnému bydlení pomůžeme.

interierovy-design-pro-rodinne-domy
interierovy-design-pro-byty

BYTY

Vytvořit příjemné a útulné bydlení, například v panelovém domě není nereálné. Nezáleží na velikosti bytu, ale na uzpůsobení vašeho bydlení tak, aby se dostatečně využil prostor a zároveň se užitečné stalo i příjemným.

Bydlení není pouze mít střechu nad hlavou, ale vytváření domova, kam se vždy budete vy a vaše rodina rádi vracet.

KANCELÁŘE

V pracovním prostředí trávíme většinu našeho života a je vědecky dokázáno, že ideální pracovní prostředí zvyšuje soustředěnost a pracovní výkonnost.

 

Každý nový návrh kanceláře se odvíjí od požadavků jejího uživatele. Specializujeme se jak na "open space" pracovní prostory, tak i na kanceláře pro jednotlivce. Kromě vyhotovení projektu, nabízíme také nábytek pro malé i velké kanceláře, výrobní závody, právní společnosti a další pracovní prostory. Vše uzpůsobené tak, aby pracovní výkon dosáhl maxima.

interierovy-design-pro-kancelare

HOTELY

Návrh hotelových interiérů je komplexní činnost, která se dotýká nejen ubytovacích prostorů, ale i vstupní haly, recepce, restaurací, barů, hotelových chodeb, fitness center či wellness a SPA.

 

To vše stylově propojujeme tak, aby objekt působil celistvým dojmem, nejen zevnitř, ale i z venku a hosté se vždy cítili komfortně, ať už jde o pracovní nebo rekreační pobyt.

interierovy-design-pro-hotely
RD
BYTY
KNCL
SPA
Hotely
interierovy-design-pro-restaurace

RESTAURACE

Restauraci se setkávají různé typy osobností se společným cílem, ač už je to klidné posezení a nasycení, či rychlý oběd. Proto by vždy tato zařízení měla navozovat pocit pohodlí a být komfortní, avšak maximálně plnit svůj účel.

To je příslibem stále se vracející klientely a kladných doporučení dalším potencionálním hostům.

Nejen s tímto typem realizací máme široké zkušenosti a pokaždé se snažíme přinést originální a funkční řešení restauračního prostoru.

SPORTOVNÍ AREÁLY

Sport je nedílnou součástí životního stylu mnohých z nás, ať už jde o amatérské či profesionální sporty. Proto se vždy maximálně snažíme uzpůsobit pro sportovce interiéry tak, aby vytvářely kvalitní zázemí pro soustředění před výkonem, ale i příjemné prostředí pro regeneraci po sportovním výkonu.

S láskou pro sport tvoříme designové a maximálně využitelné interiérové projekty, které mají za cíl sportovce naladit na vítězství.

interierovy-design-pro-sportovni-arealy
RST
SPORT

Máte zájem o více informací nebo o konkrétní nabídku?

Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a připravíme nabídku. Stačí se na nás obrátit na níže uvedeném telefonu nebo nám můžete napsat na e-mail / kontaktní formulář.

+420 602 625 599

Pavla Hurtíková - asistentka

CTA
bottom of page