top of page

STARPOOL SLUŽBY A PORADENSTVÍ

Starpool sdílí své více než 45 leté zkušenosti a know-how prostřednictvím široké škály služeb, jako je inženýrské poradenství, školení metod používání Starpool produktů a veškerou technickou asistencí.

starpool-spasystem

SP.A_SYSTEM

Na základě vědeckého a lékařského výzkumu, vytvořila společnost Starpool čtyři wellness cesty správného lázeňského postupu.

Tato specifikace se stala výhodou, která dříve v lázních snů chyběla.

 

Jak říká Riccardo Turri, generální ředitel firmy Starpool:

"Chtěli jsme nabídnout nový způsob použití uvnitř lázní, který by uspokojoval přání každého uživatele"

 

Vyberte si cestu, nasaďte si náramek odpovídající barvy dané cesty a nechte se vést.

STUDIE SPA

Tým odborníků, s mnohaletými zkušenostmi s návrhem a realizací lázní, vám pomůže identifikovat potřeby, které následně převede do projektu. To zajistí vytvoření prostředí, které bude uspokojovat potřeby každého jednotlivého uživatele.

Při vybavení lázeňského areálu či soukromých lázní, byste vždy měli být obeznámeni s dostupným vybavením a zvolit to, co nejlépe vyhovuje vašemu projektu. Předem vyhodnotit výkon a technické aspekty je pro dokonalost výsledku jedním z nejdůležitějších faktorů.

starpool-spa-konzultace
Studie spa
spasystem

SERVIS

Starpool zajišťuje servis svého zařízení pomocí kvalifikovaných, pravidelně školených techniků, kteří mohou okamžitě zareagovat, vyhnout se výpadkům funkce zařízení a zároveň co nejrychleji řeší veškeré možné poruchy.

Starpool vyvinul servisní balíčky, které jsou specifické a přizpůsobitelné potřebám každého profesionálního provozu. To představuje nespornou přidanou hodnotu, která zajistí transparentnost a optimalizaci nákladů a umožní sledování výrobků během jejich fungování.

starpool-servis
servis

Podívejte se dále na náš web

Produkty firmy STARPOOL pomáhají navodit pocit pohodlí a luxusu díky novým standardům designu a funkčnosti pro soukromý i obchodní sektor.

bottom of page