top of page
Treatment_Nuvola%20(2)%20(kopie)_edited.

STARPOOL BEAUTY

Zdraví a krása konečně společně v jednom vznešeném holistickém zážitku.

Dokonalé masážní a wellness příslušenství pro regeneraci těla i mysli.

NUVOLA EXPERIENCE

Nuvola Experience je zcela nový koncept zdraví a krásy, který přináší revoluci v tradičním estetickém přístupu.

 

Centra krásy, lázně či beauty centra hotelů a tělocvičen, mohou díky kolekci Nuvola Experience doplnit svou nabídku inovativním, vědeckým a hygienickým řešením pro boj se stresem a dopřát tak tělu hloubkovou regeneraci těla a mysli.


Nuvola Vám umožňuje regenerovat tělo a mysl bez jakékoli invazivní léčby. Produkty jsou hygienické a snadno dezinfikovatelné po každém jednotlivém použití.

Velkou přednosti Nuvola vybavení je párová masáž prováděna pouze jedním masérem.

nuvola-lehatko-a-prislusenstvi
Nuvo

JAK PROBÍHÁ ZÁŽITEK S NUVOLA?

Spa table
starpool-spa-table

SPA TABLE

SPA table je inovativní masážní stůl, určený pro peeling a další procedury, který kombinuje exkluzivní design a vysokou funkčnost pro obsluhu.

 

Spa table, vyhřívaný na nastavitelnou teplotu pro dokonalý komfort, je ideální pro hluboké peelingové procedury (peeling, gommage, procedury s mořskou solí, savonage), ale také pro ošetření vyžadující aplikace bahna, jílu a krémového zábalu.

 

SPA table je vybaven malou sprchovou hlavicí pro oplachování a čištění pokožky. Multisenzorický zážitek je umocněn barevným a programovatelným LED systémem s proměnným nebo pevným osvětlením. Je vybaven speciální matrací, která z něj vytvoří pohodlný masážní stůl.

Podívejte se dále na náš web

Produkty firmy STARPOOL pomáhají navodit pocit pohodlí a luxusu díky novým standardům designu a funkčnosti pro soukromý i obchodní sektor.

bottom of page