top of page

Novinky ze světa zdravotních inovací

Starpool neustále reaguje na potřeby současné společnosti a proto úzce spolupracuje s lékaři, fyzioterapeuty a dalšími profesionály v oblasti sportu, krásy a zdraví.

Díky tomu jsme na základě výzkumů sestavili inovativní Longevity a Recovery formáty, které mají široké využití a slaví úspěch po celém světě.


Tato inovativní řešení jsou vhodná nejen pro fitness centra, ale i pro kliniky pohybového aparátu, lázně, recovery studia, longevity kliniky a beauty centra. Naše řešení také slaví úspěchy v korporátních spa, kde zaměstnanci využívají našich formátů v boji se stresem, ke zlepšení spánku a celkového psycho-fyzického stavu.


V neposlední řadě naše protokoly ocení i sportovci a sportovní týmy při přípravě a koncentraci na výkon a regeneraci po něm, což může pomoci předejít i některým sportovním úrazům.


Starpool pro své formáty používá výhod vlivu tepla, chladu a Dry Floatingu (suchého vznášení se ve vodě) na lidské tělo.
ZEROBODY CRYO


 • poskytuje stejné výhody jako otužování v ledové vodě: působí protizánětlivě, ulevuje bolesti svalů a kloubů, využití při poúrazové terapii, posiluje imunitní a metabolický systém, stimuluje produkci endorfinů a pomáhá snižovat stres, pomáhá s hubnutím a bojem s celulitidou, zabraňuje zadržování vody v těle a otokům končetin, umožňuje lepší cirkulaci krve a pomáhá s rychlejší regenerací po atletickém výkonu

 • je zdravotně bezpečné a umožňuje graduální zvykání si těla na chlad (do lehátka může jít uživatel v oděvu, aniž by se namočil)

 • umožňuje ponoření do 4 - 6 C vody v různých časových intervalech 

 • nižší náklady na provoz než má kryokomora bez nutnosti ochrany náchylných částí tělaZEROBODY DRY FLOAT PRO


 • snížení stresu a úzkosti, podpora průtoku krve, snížení svalové únavy, relaxace páteře, lepší kvalita spánku, zvýšení variability srdeční frekvence

 • snadná, všestranná a rychlá regenerace těla i mysli a regenerace energie pro lepší sportovní výkon, poúrazová terapie

 • vědecké studie prokázaly, že snížené vnímání tělesné hmotnosti pomáhá mozku lépe vnímat relaxaci a snížit zapojení neuromotorického systému, což podporuje soustředění a mentální trénink, lze využít samostatně, nebo prostřednictvím programů mindfulness a dechových cvičení jako přípravu před mentálním a fyzickým výkonem a jako regeneraci po nich.

 • k dispozici také v jednodušší verzi Personal (s vyhříváním, podsvícením, bez možností masáží, výsuvné desky...)

PHOTOBIOMODULATION (Fotobiomodulace):


 • má pozitivní vliv při léčbě chronických zánětů, ovlivńuje imunitní systém (produkce vitaminu D), podporuje regeneraci buněk a produkci buněčné energie, kolagenu a elastinu, ovlivňuje dobu odezvy, paměť a pozitivní emoční stavy

 • fotobiomodulace je technika založená na emisi světelné energie. Tyto specifické vlnové délky světla se dostávají k buňkám přes kůži - poskytují novou energii vnější vrstvě a aktivují buněčné mechanismy, které prospívají jak pokožce, tak buněčným funkcím.
MOLECULAR HYDROGEN BOOSTER (Molekulární Vodíkový Booster):


 • pozitivní vliv na imunitní systém, zmírňuje záněty, pomáhá bojovat s mozkovou mlhou, ROS (reaktivní formy kyslíku) a volnými radikály, chronickou únavou, předchází vzniku vrásek, stárnutí buněk a ochabnutí kůže

 • molekulární vodík je nejlehčí prvek ve vesmíru, je tvořen dvěma atomy vodíku. Díky svým malým rozměrům se může rychle dostat do tkání a buněk v těle a funguje jako selektivní sběrač volných radikálů působících na ty, které jsou pro buněčný systém nejškodlivější. Jedná se o špičkovou, snadno použitelnou technologii, která díky svému hlavnímu antioxidačnímu účinku nabízí širokou škálu psychofyzických výhod


WELLNES COACH


 • Ve spolupráci s renomovanými partnery v oblasti výzkumu jsme navrhli interaktivní systém, který naplňuje touhu lidí cítit se dobře a fit. Wellness Coach vám umožní plně využít odpočinkové chvíle dle různých cílů a transformovat je do skutečných zážitků v oblasti hluboké regenerace.

 • S Wellness Coachem si můžete sami vybrat aktivitu: programy Mindfulness dle aktuálního well-being cíle, úrovní obtížnosti dechových cvičení nebo si vybrat oblíbenou hudební skladbou z těch, které jsou k dispozici s délkou trvání programu.

 • Wellness Coach je možné využít při beauty treatmentech, relaxaci na lehátku nebo v odpočinkové místnosti ve spa, ale i v hotelových pokojích nebo při organizování různých wellness eventů - jak ve verzi pro jednu osobu se sluchátky, nebo ve verzi pro skupinu osob. (viz katalogy Wellness Coach a Health & Beauty)NUVOLA EXPERIENCE


 • Střídání tepla, vody a odpočinku s využitím Dry Float terapie je základem nové myšlenky estetiky, kde je účinnými procedurami a nejmodernějšími rituály dosaženo krásy a odpočinku. V kombinaci s vyškoleným masérem produkty maximalizují přínos ošetření i rituálů ve spa a beauty centrech.

 • Formát Treatment Room nabízí dle dostupného prostoru, požadavků na zacílení klientely a prostředků 5 různých variant (viz katalog Health & Beauty). 

 • Výhodou kombinace vodního Dry Float zábalového lehátka Nuvola, masážního stolu Soffio a masérského stolku Battista se 2 vyhřívanými sekcemi a 1 chladící sekcí je možnost párové masáže obsluhovanou pouze 1 masérem. 


Komentar


bottom of page